Ataşehir Evden Eve Nakliye

20.05.2020
724
Ataşehir Evden Eve Nakliye

Ataşehir Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası taşınma durumlarınızda eşyalarınızın yıpranmamasını ve zarara uğramamasını istersiniz. Bu taşınma meslek dolayısıyla şehir değiştirme olabilir, emekli olunca memlekete yerleşme durumu olabilir. Öğrencilerin yurt haricinde evde kalma istekleri doğrultusunda eşyalarının başka bir şehre gitmesi gerekiyor da olabilir. Taşınma nedeniniz her ne olursa olsun sizin için önemli olan eşyaların Ataşehir evden eve nakliyat için de önemli olduğunu vurgulamak isteriz.Bin bir güçlükle sahip olduğunuz eşyaların sizin için maddi ve manevi değerleri oldukça büyüktür. Hepsinin büyük bir özenle paketlenmesi ve gidilecek adrese ulaştırılması Ataşehir nakliyat firmalarının dikkat ettiği ilk öncelikli konudur. Taşınma işlerinizi kendi başınıza yaparsanız; mobilyaların sökülmesi, koltukların kaplanması, beyaz eşyaların paketlenmesi ve kırılacaklara özen gösterilerek kolilere konulması oldukça zor olan işlerin başındadır. Sizin yorulmanıza ve yanlış yapılan paketlenmenin eşyalarınıza zarar vermesine neden olabilirsiniz.Taşınma işlerinin uzman firmalar tarafından gerçekleştiriliyor olması zamandan tasarruf olduğu gibi, zararı en aza indirgemek konusu da önemli bir faktördür. Ataşehir nakliyat firmaları arasında işlerini büyük bir titizlikle yapan şirketlerin sayısı oldukça fazladır. Taşınmanız gerekiyorsa bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Seçim Yapmak

Birçok Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri arasından hem bütçenize uygun hem de işini iyi yapan birini seçmeniz sizin için doğru bir hareket olacaktır. Nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle firmaları araştırın. Referansları iyi olan ve haklarında güzel şeyler okuduğunuz ya da duyduğunuz firmaları seçin. Buralara telefon ederek eşyalarınızı görmenizi sağlayın. Çünkü fiyat belirlemede evin büyüklüğü ve eşyaların çokluğu önemli bir unsurdur.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında araştırma yaparken, görüştüğünüz yerlerden fiyat teklifi almalısınız. Ucuz olan yerler güvenli taşımacılık yapamıyor olabilir. Dikkatli olmalısınız. Birkaç firmadan teklif aldıktan sonra, referanslarına güvendiğiniz ve fiyatı sizin için uygun olan bir nakliye firması ile anlaşmalısınız. Firmadan gelen kişilerin eşyaların tespitini yapmaları gerekir. Büyük eşyaları liste halinde yazın. Nakliye sözleşmesi yapmış olmanız sizin için güvenli bir durumdur.

Ataşehir nakliye firmaları mesafe ne olursa olsun sizin eşyalarınızı bulunduğu yerden taşınılacak yere büyük bir titizlikle götürmeleri gerekmektedir. Firmaların vereceği fiyatlar eşyaların götürüleceği kilometre ile alakalı bir durumdur. Fiyatlarda etken olan diğer bir unsur kaçıncı kattan kaçıncı kata taşımacılık yapılacak konusudur. Eviniz 1+1 – 2+1- 3+1 olabilir. Bu da eşyaların azlığını ya da çokluğunu ifade eder. Yine fiyat belirlemede bu da önemli bir faktördür.

Nakliyat Firmalarının Sorumlulukları

Şehirler arası ya da şehir içi taşımacılıkta sıklıkla tercih edilen nakliyat firmalarının birçok sorumlulukları vardır. Müşteriyle anlaşma yaptıktan sonra sözleşme de yapılmalıdır. Taşıma sigortası yaptırmak eşyalara herhangi bir zarar gelmesinden ya da yolda oluşabilecek kazalardan dolayı sizi garantiye almak açısından önemli bir unsurdur. Az sayıda taşınması gereken eşyalarınız olsa bile bu firmalardan yardım alabilirsiniz. Ataşehir parça eşya taşımacılığı ile bir ya da birkaç parça eşyanızın bir yerden bir yere götürülmesi mümkündür.

Sözleşme yaptığınız nakliye firması ekibiyle birlikte taşınmanın yapılacağı gün evinize gelir. Yanlarında paketlemede kullanılacak koli, bant, ip, battaniye gibi kaplama malzemelerini de getirirler. Demonte ürünler sökülür. Kaplama malzemesi ile iyice sarılır. Koltukların yırtılmalara karşı önlemleri alınır. Beyaz eşyalar sökülerek çizilmelere karşı korunur. Kırılacak eşyalar ve özel eşyalar isteniyorsa kendiniz ya da firma tarafından kolilenir. Bütün bu paketleme işleri nakliye firmalarına aittir.

Paketlenen eşyaların kamyona yüklenmesi Ataşehir evden eve nakliyat firmasının özenle yaptığı işleri arasındadır. Gidilecek yere varılınca kolilerin ve paketlerin açılması, eşyaların istenilen yerlere kurulumu yapılması yine firmamıza aittir. Bütün paketleme malzemelerini alıp evinizi düzgün bir şekilde bırakmak bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.