Eyüp Evden Eve Nakliye

08.05.2020
130
Eyüp Evden Eve Nakliye

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak, bir yerden bir başka yere göç etmek insan yaşamı devam ettiği müddetçe var olacaktır. Eyüp evden eve nakliyat firmaları, Eyüp’teki hayatını sonlandırıp farklı bir yerde yeni bir hayata başlayacak olanlara hizmet sunmaktadır. Ev toplamak ve yeniden yerleşmek özellikle hanımların korkulu rüyasıdır. Yeni bir yere geçmek her ne kadar heyecan verici olsa da zahmetleri daha fazladır.

Taşınma demek uykusuz geçen geceler ve eşya toplamak isterken yorulan bedenler demektir. Eyüp Evden Eve nakliyat şirketleri müşterilerinin üzerindeki bu yükü alarak rahatlatmaktadır. Nakliyenin müşterinin memnuniyetini sağlaması firma için çok önemlidir. Bunun farkında olan firmamız müşteri memnuniyetine çok dikkat etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve firma kalitemiz adına dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır:

  • Sunacağımız hizmetin detaylarını müşterimizle yaptığımız sözleşmede açık ve net olarak belirtmekteyiz. Sözleşmemizde yer alan ayrıntıların her birine uyma konusunda azami derecede özen göstermekteyiz.
  • Personelimizin her biri firmamızın sigortalı çalışanlarıdır. Bazı Eyüp nakliyat firmaları arasında olduğu gibi günlük çalışanlarla hizmet sunmayız.
  • Taşımacılık sektöründeki en yenilikçi ve teknolojik cihazları ve materyalleri kullanmaktayız.
  • Taşıma yetki belgemizle resmi olarak evde eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.
  • Eşyaları sadece battaniyelere değil özel materyallerle sarıp öyle paketlemekteyiz.
  • Eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda hasar tespiti yaparak karşılamaktayız.

Eyüp Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat yaparken firmanın ve personelin kendi evini taşıyormuş olmanın hassasiyetini yaşaması çok önemlidir. Eyüp evden eve nakliyat firmalarından biri olan firmamız, müşterisinin eşyalarını sahiplenerek taşıma yapmaktadır. Eski yıllarda yapılan taşımacılık daha amatörceydi. Oysa şimdilerde gerçekleştirilen evden eve hizmetleri daha profesyoneldir. Gelişen teknoloji ve yılların tecrübesi firmamızın hizmetlerinin daha gelişmiş olmasını sağlamıştır.

Taşımacılık sektöründe ihtiyaç çok fazladır. Eyüp nakliye firmaları sayısı oldukça fazladır. Fakat her firma aynı kalitede ve güvenilirlikte hizmet sunmamaktadır. Taşıma yetki belgesi olmayan firmalardan hizmet alınmamalıdır. Firmaların kalitesini ve eşyalarınıza göstereceği hassasiyeti en güzel müşteri yorumları gösterir. Firmanın internet sitesindeki müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. Şayet sitede müşteri yorumları kısmını göremezseniz biraz daha dikkatli düşünmeniz gerektiğine işarettir.

Profesyonel firmaların internette siteleri bulunur. Sitelerde müşteri memnuniyetine dair yorum bölümü bulunmaktadır. Eyüp evden eve nakliye yaptığı halde sitesi olmayan, sitesinde sabit telefon numarası bulunmayan, açık adresi olmayan firmaları baştan elemenizi tavsiye ederiz. Evinizi taşıyacaksanız ve firma arayışı içindeyseniz yakın zamanlarda taşınan eş, dost, akrabadan tavsiye alabilirsiniz.

Eyüp Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Birkaç taşınma eşyalarınıza bir yangın kadar zarar verebilir. Bu söylem halk arasında oldukça yaygındır. Eyüp evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamızın imkanlarını görmeyenler için bu söylem doğru olabilir. Firmamız eşyaların zarar görmemesi için paketleme için özel materyaller kullanmaktadır. Bazı firmalar gibi sadece battaniyeye sarma, kolilere sarma yerine yeni ve gelişmiş malzemeleri kullanmaktayız. Eşyaların zarar görmemesi için güvenlik tedbirlerini üst seviyede tutmaktayız.

Eşyalara zarar vermeme adına araçlarımızı evdeki eşyanın çokluğuna göre ayarlarız. Eyüp nakliyat firmaları arasında en geniş araç filosuna sahip olan firmamız eşyaların üst üste gelmemesine, düzenli ve planlı bir şekilde yerleştirilmesine itina gösterir. Araca ilk giren en son çıkar mantığı ile hareket ederiz. Eşyalar araç içinde özel ipler ve sistemlerle sabitlenerek hareket halinde zarar görmesi engellenir.

Asansörle taşıma yaptığımız için eşyalara hiçbir zarar gelmez. Asansörlerimiz 37, 45, 56 metre uzunluklarındadır. Yüksekteki dairlere bile rahatlıkla kurulabilen asansörlerimiz eşyaların güvenli bir şekilde indirilmesini ve çıkarılmasını sağlar. Asansör kullanımı ücrete tabidir. Müşterimiz dilerse her iki yerde isterse sadece bir yerde asansör kullanmayı tercih edebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.