tr

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nedir?

Bir eşyanın, bulunduğunuz ülkeden alınarak başka bir ülkeye nakil edilmesi uluslararası nakliyat işlemleri dahilinde yapılır. Eşyaların düzenli olarak, bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için profesyonel bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Bu amaçla taşıma işlemlerinde, özel üretilen kalın baloncuklu naylonlar, köşe koruyucu maddeler kullanılması ve eşyaların itina ile sarılması gerekmektedir.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Eşyanızın istediğiniz ülkeye kaç günde gideceği, eşyanın tırlara yüklendiği anda netlik kazanır. Fakat bu süre, minimum 5 gün ile maksimum 20 gün olarak belirlenir. Uluslararası evden eve nakliyat araçları, devamlı olarak ülkeler arasında giriş çıkış yaptığı için bu işlemlerde belli bir süre vermek zordur. Yapılan işlemler gümrüklerde gerçekleştiği için ülkeler arasındaki prosedür göre hareket edilmektedir.

Uluslararası ev Taşıma

Uluslararası evden eve nakliyat, taşımacılığın uzmanlık gerektiren bir dalıdır. Nakliye işlerini yapan firmaların, farklı ülkelerin mevzuatlarını bilen, konusunda uzman, gümrük giriş çıkışlarına hakim olması gerekmektedir. Güvenilir firmalar tarafından yapılması uygun olan nakliyelerde temel esas profesyonelliktir. Eşyaların en az zararla ülkeler arasında taşınması esas amaçtır. Sigortalı olarak yapılan taşımalarda, eşyalarınız bütün olumsuz şartlara karşı koruma altına alınır.

Yurtdışı evden eve nakliyat

Gidilecek olan ülkeye, evinizdeki eşyaların ne kadarlık bir kısmının götürebileceği, aklımıza takılan sorular arasında ilk sırada yer alır. Burada nakliye yaptıracağınız firmaların, bilinçli olması son derece önemlidir. Bu konuda size yol göstererek, hangi eşyaların gitmesinin daha uygun olacağını size bildirirler. Sizin uygun olduğunuz gün, eksper yapmak amacıyla, uluslar arası evden eve nakliyat elemanları evinize ulaşarak, eşyalarınızın durumuna göre belirlenen fiyatı sizinle paylaşır.

Uluslararası ev taşıma ücretleri

Eşyaların ne kadarının paketleme yapılacağına dair ince ayrıntıları gözden geçirilir. Hangi ekipmanların kullanılacağı, size sunulan raporda detaylı olarak belirtilir. Gümrük ve diğer ücretler de yansıtılarak, size net bir fiyatlandırma yapılır. Önceliğinize göre hangi eşyaları yanınıza almanız gerektiğine dair size yardımcı olunur. Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerden sonra evrak hazırlığına başlanır. Belirlenen gün ve saatte, eşyalarınız evinizden alınarak uluslararası evden eve nakliyat işlemleri başlatılmış olunur. Talebiniz doğrultusunda, gittiğiniz ülkede eşyalarınızın yerleşim ve kurulumu itina ile yapılır. Sorunsuz olarak gittiğiniz ülkede, gönül rahatlığıyla yaşamınızı devam ettirebilirsiniz.