Maltepe Evden Eve Nakliyat

20.07.2020
256

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Ülkemizde çok sayıda farklı firmanın Maltepe’de evden eve nakliye konusunda hizmet sunduğu biliniyor.

Maltepe evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmalar arasında başarısına başarı katan firmamız alanında öncüdür. Evden eve nakliyat baştanbaşa özen gösterilmesi gereken önemli bir iştir. Bugün orta halli bir evde 25-30 bin TL’lik ev eşyası bulunmakta. Daha şaşalı evlerde bu rakam çok daha fazlası olabilmektedir. Azımsanamayacak bir değere sahip olan eşyaların nakliyatında zarar görmemesi güvenli olarak taşınması bu nedenle önemlidir.

Maltepe’de 2+1 Ev Taşıma Ücreti Ne Kadar?

2+1 Ev Eşyasının ortalama maliyeti 1500TL-1800TL arası değişiyor.Net Fiyat için ekspertiz yapmamız mutlaka şart.

Maltepe nakliyat anlamında birçok tirajı komik olaya şahitlik etmektedir. Eşyaların taşınması aşamasında hasara uğraması, çalınması gibi birçok sıkıntı yaşanmaktadır.

Maltepe asansörlü nakliyat firmaları açısından çok zengin bir şehir olduğundan bu olumsuzluklara uğramamak için titizlikle bir araştırma yapılması gerekmektedir. Yapılacak araştırmada mümkün ise firmadan hizmet alan müşterilerden memnuniyetleri sorgulanmalıdır. Bu seçiminizde sizlere muhakkak olumlu olumsuz yön verecektir. Yaşanılmış masumiyetler ivedilikle zarardan uzaklaşmanızı sağlayacak.

Maltepe Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Elbette ki Maltepe şehirlerarası nakliyat faaliyetlerinin en çok yapıldığı bölgeler arasında yer almaktadır.

 Bu nedenle de faaliyetlere oranla nakliyat firmalarının sayısı bir hayli fazla. Burada secim yapacak olan müşteriler firmaların çokluğu nedeni ile kararsız kalmakta seçimlerinde şüpheye düşmektedirler. Güvenli taşımacılık hizmetinde dikkat edilecek hususların bilinmesi firma seçimini de kolaylaştıracaktır. Gerek evden eve gerek ofisten ofise tüm nakliyat işlerini yapan firmalarda aranması gereken özellikleri şu şekilde özetleyebiliriz.

  • İş başında nakliye senaryosu ile gün tarih saat benzeri ibareleri bulunduran nakliye hizmet sözleşmesi firma ile hizmet alan tüzel yada gerçek kişi arasında imzalanmalıdır. Karşılıklı alınan kararların yazılı olarak kayıt altına alınması oluşabilecek zarar vb. Olumsuzluklarda hak aranması için bir güvencedir. Sözleşme genel şartlarını barındıran hazır taslak halinde firmamızda mevcuttur.
  • Muhakkak suretle hem nakliyat firması hem de hizmet alan taraf için nakliyede tüm eşyaların olası bir olumsuzlukta uğranılacak zararın telafisi için sigorta yapılmalıdır. Birçok firma sözleşmeden müşteriyi uzak tutmak ve sorumluluk almamak adına sigortayı külfet olarak göstermektedir. Kati suretle sigorta yaptırmaktan kaçınılmamalı,  nakliyat işlemi güvenceye alınmalıdır.
  • Eşyalar taşıma öncesinde tek tek listeye alınarak taşıma sonrasında kontrol edilmeli, küçük te olsa gözden kaçan kayıpların olmasının önüne geçilmelidir.
  • Eşyalar en güvenli taşıma metoduna uyacak şekilde zarar vermeden demontaj yapılıp koruyucu kılıflar ile ambalajlanmalıdır.
  • Mümkün olduğunca eşyalar az hareket ettirilmelidir. İmkanların elverdiği ölçüde taşıma araçlarından (asansörlü vinçler) kullanılmalıdır.

Maltepe Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Araç içerisine yükleme titizlikle ve zarara uğramayacak şekilde olmalıdır. Ağır malzemeler en altta hafiflediği ölçüde üstlere doğru istiflenmelidir.  Yükleme işleminde aracın hareket halinde eşyaların devrilmesi tehlikesi düşünülerek önlem alınmalı eşyaların miktarına uygun araç seçilerek güvenli taşıma yapılmalıdır. Maltepe şehir içi nakliyat konusunda iddialı olan bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nakliye esnasında araç kullanan şoför ve asansörlü vinç operatörün yasal olarak gerekli evraklarının bulunması ve araçların periyodik bakımlarının tam olması göz ardı edilmemelidir.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetleri

Taşıma işleminde iş güvenliği kurallarına riayet edilmesi için çevre güvenlik önlemleri alınmalıdır. Taşıma esnasında hız limitleri vb. Kurallar göz ardı edilmemelidir.

Genel olarak minimum bu kurallar nakliyenin güvenliği için aranmalıdır. Nakliyat firmalarında bu kurallara riayet uyabildiği kadar kalitelidir.

Maltepe Eşya depolama hizmeti sunan firmamız taşıma konusunda kendine ilke ettiği tüm bu kurallar ile müşterilerinin sürekli memnuniyetini kazanmaktadır. Memnuniyet kazandığımız müşterilerimiz ile bizler büyümekteyiz. Maltepe Evden eve nakliye, Maltepe eşya taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve Maltepe nakliyat, Maltepe parça eşya taşımacılığı işleri yapmaktayız. Profesyonel nakliye personelleri ve zamanında bakımları yapılmış tüm gerekli evrakları olan ekipmanlarımız ile sorunsuz taşımacılık yapmaktayız. Alanında her dönem öncü olmaya devam eden firmamız taşınma işlerinizde ve eşya depolama gibi işlerinizde olumlu çözüm odaklı işler gerçekleştirmekteyiz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.