tr
en

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Ziyaretçi Yorumları (7)
 1. Gülcan Alabalık dedi ki:

  Selam, Akasya Nakliyat ile 4. ev taşıma işlemim oldu, her nakliye ayrıca stressiz ve zahmetsiz oldu benim için. Tamamen işin profesyoneli personellerle kaliteli evden eve taşımacılığın farkını sizde yaşayın.
  Herkesin eline sağlık.

 2. Eylem Yilmaz dedi ki:

  Akasya Nakliyat’a ev taşıttığım icin çok mutluyum , bir çok nakliyat firmasina evimi tasittirdim ama çok sıkıntı yaşadım ama akasya ile sorunsuz ve herşey yeri yerine kuruldu ve yerleşti. Emeği geçen herkese teşekkürler. Başarılarin devamını dilerim.

 3. Kaderim hilal kaprol ercan dedi ki:

  İbrahim akasya ve ekibine istanbuldan fethiyeye taşınmamızda çok memnun kaldık çözüm odaklı olan erhan akasyanın oluşabilecek herhangi bir probleme anında müdahale etme yetisine sahip olduğuna bizzat şahit olmuş olup bu durumdan oldukça memnun kaldık Teşekkürler Akasya Naklliyat Teşekkürler Ahmet bey Adar bey ve Mehmet Bey

 4. Çağlayan G. dedi ki:

  Geçen hafta evi tasittik. Her şeyi paketleyip taşıdılar. Kırılan bir şey olmadı oldukça memnun kaldık.

 5. Fetih Katırcıoğlu dedi ki:

  Ahmet Mehmet Muhammed ve Ali arkadaşlarımıza şirket sahibi İbrahim ve Emre beye gösterdikleri ilgi ve alaka dan dolayı çok teşekkür ederiz güzel ve hızlı Bir şekilde taşınma ve depo işini titizlikle yapmışlardır kendilerine çok çok teşekkür ederiz selvi ap Göztepe Merdivenköy

 6. İbrahim öyken dedi ki:

  03.05.2023 tarihinde kensel dönüşüme tabi olan ev eşyalarımızın Bir bölümünü Datçaya, bir bölümünü istanbuldaki diğer evimize bir bölümünüde Akasyanın deposuna taşıdık muhteşem bir ekip bende kâbus olan taşınma anılarımı silip süpürdüler Başta Yusuf Akasya beye ve 5 kişilik emekçi ekibe çok teşekkür ederim.

 7. Akasya Nakliyat dedi ki:

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz…