Akasya Nakliyat Türkiye’nin her yerinden evden eve nakliyat, taşımacılık ve lojistik hizmeti veren 1995 yılında bu işin uzmanları tarafından kurulmuş bir firmadır.

Özel eşyalarınızı Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna işine sevgiyle bağlı olan uzman kadromuz güvenle taşır. Tüm taşıma işlemleri dünya standartlarında prosedür neyse o şekilde yapılır.

Evden eve taşıma sektörü zor bir hizmet sektörüdür. Ambalaj seçimi, paketleme, araca istifleme ve taşıma işlemleri çok dikkat edilmesi gereken konulardır. Bunların herhangi birinde oluşabilecek küçük bir sorun eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Bu sebep ile Akasya Nakliyat firması olarak yanımızdaki personelin eğitimine çok dikkat ederiz.

Nakliyat Fiyatlarımız

Evden eve taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce sizler ile uzman ekspertiz iletişime geçer. Ekspertiz gerek duyulursa taşınmasını istediğiniz yeri ziyaret ederek ne kadar büyüklükte bir araç ile, nasıl bir ambalaj kullanılacağını, taşınacak yerin kaçıncı katta ve taşınma aşamasında nasıl bir sistem uygulayacağının notlarını alır.

Daha sonra bu notlara göre size en uygun fiyat politikamızı uygulayarak sizlere fiyat teklifi sunulur. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda araçlarımızın durumuna göre en geç 7 gün içerisinde sizler ile uygun bir tarih belirlenir ve taşıma işlemi gerçekleşir.

Nakliyat fiyatları çok değişiklik gösterebilen bir konudur. Ekspertiz’in vereceği fiyat size en uygun fiyat olacaktır. Ancak siz tahminen bir rakam isterseniz TEKLİF İSTE sayfamızdan teklif isteyebilirsiniz.

Bizim için müşteri memnuniyeti öncelikli bir konu olmuştur. Müşterimizin bizi referans olarak göstermesi bizim işimizin doğru ve güvenilir şekilde yaptığımızın kanıtıdır.

İşini sevgiyle, Taşımayı güvenle yapıyoruz.